אודות החברה

MODULUX היא חברה שהוקמה מתוך רצון עז ותשוקה להגשים פנטזיות עיצוביות של אדריכלים, מעצבים ולקוחות עסקיים ופרטיים, לאלו המחפשים פתרונות עיצוב מעשיים, או המעוניינים להביא משהו אחר אל החלל העיצובי הביתי או העסקי.

דבר המנכ"ל

שמי אסף וויסטיך – מנכ"ל ובעלים, "חי ונושם" עיצוב במשך שנים רבות, שותף פעיל במאות פרוייקטים עיצוביים בארץ ובעולם.

מחדש ופורץ דרך בתחום פיתוח ויצור חומרים המיועדים לעיצוב פרטי, עסקי, תעשייתי המשלב ראייה מיוחדת ובטיחותית, לצד נראות יוצאת דופן.

החברה פועלת על פי חזון עסקי המוביל מוטיבציה ללא גבול והבנה עמוקה של צרכי הלקוח, אלו מאפשרים הפקה, יצור והענקת פתרונות עיצוביים ואדריכליים לכל חלום או גחמה שלא תהיה.

כל פריט עיצובי המיוצר בחברה ראוי לכינוי "one of a kind with a personal touch". הפריטים השונים מיוצרים בבית המלאכה של MODULUX תוך שימוש בידע חובק עולם ובחומרי גלם מן המעלה הראשונה.

אסף וויסטיך – מנכ"ל ובעלים – פועל למעלה מעשור בתחום העיצוב, מנוסה בניהול מפעלים המתמחים ביצור יחודי לפי דרישות עיצוביות של אדריכלים ומעצבים. שותף פעיל במאות פרויקטים המשלבים יצור מבטון, ברזל, זכוכית, אבן קוריאן ועוד.

מוצרי MODULUX מממשים תפיסה המושתתת על שירות אמין ומקצועי, אסתטיקה ויוקרה ויחס אישי המוענק לכל לקוח.

תחומי עיסוק

חברת MODULUX עוסקת בהגשמת פנטזיות עיצוביות. החברה מומחית בהפיכת כל מחשבה עיצובית, דמיונית ככל שתהיה למציאות. תפיסה זו מיושמת הלכה למעשה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, פיתוח יחודי ויצור עצמי המביע יותר מכל – יוקרה ושימת לב מדוקדקת לפרטים, כמו גם לחומרי הגלם איתם עובדת החברה.

לקוחות החברה יודעים שכל מוצר או פריט המצויים עדיין בגדר חלום או מחשבה בלתי מגובשת, ניתן ליצור על ידי MODULUX כי החברה עוסקת ב:

תחומי התמחות

חומרי גלם יחודיים ובית יציקות

MODULUX מציעה עיצוב מעולם אחר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם