ציפוי מתכת נוזלית
MetaliQ - liquid metal coating

PoliMat

MetaliQ הוא ציפוי מתכתי המאפשר לכם לחלום ולהגשים מוצר עיצובי חדש ומיוחד. מכירים את אותו חיבור סנטימנטלי שיש לכל אחת ואחד מאתנו לפריטים העשויים מחומר מסויים? כזה המלווה אותנו לאורך שנים, או אולי מה שתמיד רצינו ולא העזנו?

לכל חומר תכונות ומאפיינים יחודיים משלו, אליהם אנו מתחברים, הם מתאימים לטעם האישי שלנו, לנִרְאוּת אותה ברצוננו לשדר לסביבה הביתית או העסקית.

חשבו רגע על ציפוי קיר שלם בפליז, יצור שולחנות עם משטחי נחושת, פסלים העשויים מגבס עליהם נוצק ציפוי ה – MetaliQ המעניק להם ברוחב לב מראה יוצא דופן.

הכל נראה מתכתי להפליא, לא כבד כמתכת רגילה, מקורי ובעיקר נאה לעין. הציפוי מאפשר לכם לעוף הלאה עם החלום העיצובי שלכם לכל מקום שרק תרצו.

כל הדרכים מובילות ל-PoliMat

ציפוי MetaliQ הוא ציפוי ששום דבר לא עומד בדרכו. הוא מחויב ונחוש לביצוע כל משימה עיצובית באשר היא. אף לא צורה אחת או חומר מסוים מהווים קושי עבורו.

MetaliQ ידוע ביתרונות המשמעותיים שלו:

אילו סוגי MetaliQ אנחנו מציעים?

PoliMat – מוצר בהתאמה אישית

מעוניינים להעניק לחלל הבית או לעסק מראה אחר? מיוחד? יוקרתי?

מגוון אפשרויות אינסופי ותוצאה אחת מוצלחת – עשויים לשנות את האווירה, התחושות והמסר במקום בו החלטתם ליצור ולהביע משהו חדש.

השימוש ב- MetaliQ מתאים ל:

ועוד, כיד הדמיון.

PoliMat – מוצר מבית טוב

חברת MODULUX מאמינה בפיתוח מוצרים עיצוביים המשדרים יוקרה וטעם משובח, אמינות ונִרְאוּת היוצרת עניין וסקרנות.

החברה מפתחת מוצרים למגזר העסקי והפרטי, ובעיקר לאנשים המעוניניים להשקיע בעיצוב זמן ומחשבה מקורית. כזו שלא בהכרח רואים בכל מקום.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור יחד איתנו אלטרנטיבה חדשה לעיצוב חלל הבית או העסק. הטירדה מעיסוק יומיומי מתמשך בבלאי הגבוה של המוצר, או בכובד משקלו ועלותו יכולה להחסך מכם.

ציפוי MetaliQ – מתאים לשימוש בבתים פרטיים, מקומות ציבוריים, בתי מלון, ברים ומסעדות, חללים בתאטראות ומבנים מיוחדים.

הציפוי עומד בכל ציפייה שחלמתם עליה.

ציפוי MetaliQ – מבית היוצר של MODULUX.

מתכת עם יכולות נדירות ויחס אישי, זה בהחלט MetaliQ והוא שלנו.

 

MODULUX מציעה עיצוב מעולם אחר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם